בוכמן מודיעין

בוכמן מודיעין

לא סתם זוכה העיר מודיעין להיות מקום נחשק שרבים היו שמחים לקבוע בו את מושבם. כל מי שמגיע ומשוטט ברחבי העיר בשעות היום או בשעות הלילה, יכול לראות עד כמה מדובר על עיר יפה ומטופחת, שההשקעה ניכרת בה בכל פינה ופינה.

זאת, יחד עם המיקום המעולה שלה על ציר 443 המאפשר להגיע מהצד האחד אל מרכז הארץ וגוש דן, ומהצד השני אל ירושלים בתוך כחצי שעה, הופך את העיר למקום עם איכות חיים שפשוט כיף לגור בו.

בין השכונות והאזורים הרבים בעיר מודיעין, בולט פרויקט היוקרה בוכמן מודיעין אשר מכיל 52 יחידות דיור בארבעה בניינים חדשים, שבכל אחד מהם תוכלו להנות מדיור ברמה הגבוהה ביותר הכולל מרפסות גדולות במיוחד ופרטיות מלאה.

הפרויקט נמצא באזור נהדר בתוך העיר מודיעין, על קו התפר שבין שכונת מוריה לשכונת השבטים, וניתן להגיע ממנו בצורה מהירה וקלה אל היציאות מהעיר ואל כל נקודה בעיר.

בוכמן מודיעין – רמה אחת מעל כולם

למרות שהעיר מודיעין התברכה בלא מעט פרויקטים ברמה גבוהה, עדיין כאשר עוברים בין הבניינים של פרויקט בוכמן מודיעין ניתן להתרשם שמדובר על משהו ברמה אחרת.

באזור התבצעו עבודות פיתוח סביבתי תוך השקעה מקסימלית שהכול יהיה ברמה הגבוהה ביותר, ובין היתר תוכלו למצוא במקום גינות נוי יפיפיות, שבילים לאופניים, ספסלי ישיבה, ועוד דברים רבים שכאשר עושים אותם כמו שצריך הם הופכים את האזור להיות גן עדן של ממש למגורים. העובדה שהמקום משלב מרחבים ירוקים גדולים הופכת אותו לאידאלי במיוחד גם עבור אנשים מבוגרים שרוצים להנות משקט ושלווה בתוך העיר הגדולה, וגם עבור משפחות עם ילדים שיכולות לתת לילדים לצאת ולהשתובב במרחבים הגדולים.

סיפורו של פרויקט בוכמן מודיעין

פרויקט בוכמן מודיעין נקרא על שמו של מתכנן הערים והאדריכל המפורסם מאיר בוכמן, אשר עוד משנות השישים של המאה הקודמת עוסק בתכנון של ערים ושכונות, ובהם פרויקטים רבים שזכו בתחרויות ובפרסים שונים בתחום האדריכלות.

הפרויקטים המוצלחים של בוכמן התפרסמו בעיתונות המקצועית ברחבי הארץ והעולם, וזכו להתפעלות רבה אצל קהילת אנשי המקצוע.

בין הפרויקטים של בוכמן תוכלו למצוא רובע מגורים בעיר אילת ובערים נוספות, וכן מקומות מפורסמים כמו המוזיאון הטכנולוגי בעיר חיפה, בניין בית המשפט העליון בירושלים ועוד.

גם פרויקט בוכמן מודיעין זכה להיות מתוכנן על ידי האדריכל מאיר בוכמן, וכאות הוקרה על פעילותו רבת השנים בארץ, החליטו לקרוא את הפרויקט על שמו.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email

תנו לנו לעזור לכם!

פנו אלינו לייעוץ ללא התחייבות!

חייגו אלינו 077-8043735
או השאירו פרטים:

וואטסאפ
וואטסאפ
Scan the code
בדק בית 24/7
שלום,
אפשר לשוחח גם בוואטסאפ :)
Call Now Button